آیفون 13 بدون درگاه

یوتیوبر  EverythingApplePro و فاش کننده ماکس وین باخ میگویند که قرار نیست امسال شرکت اپل آیفونی را بدون درگاه بسازد.

این خبر پس از این انتشار یافت که فاش کننده ای به نام جان پراسر پیشنهاد کرد که حداقل یک مدل آیفون 13 بدون درگاه و سیم داشته باشیم. اما پس از آن ویدیویی توسط EverythingApplePro در یوتیوب منتشر شد که در آن گفته شد امسال اپل قصد قطع اتصال Lighting را ندارد.

افشا های ماکس وینباخ و کانال یوتیوب EverythingApplePro  هر چه که ما راجع به به کار بردن یک ناچ یا بریدگی صفحه کوچکتر و یا یک نمایشگر 120 هرتزی شنیده ایم را تایید می کنند. به لطف استفاده از فناوری LPTO نمایشگری همیشه روشن داریم ( حتما در مقاله پیشرفته ترین نمایشگر آیفون 13 بیشتر بخوانید در این زمینه ) اما این درگاه لایتینگ آن است که در این مقاله جالب می شود.

جان پراسر در اواخر سال گذشته گفته بود:

«بله! یک آیفون 13 بدون درگاه در اواخر سال آینده عرضه خواهد شد. هیچ گاه USB-C (نخواهیم داشت). عاقبت همه آیفون ها بدون درگاه خواهند شد.

جان پراسر @jon_prosser 13 می 202»

آیفون 13 پرو نیز درگاه خواهد داشت؟

افشاهای جدید و سنگین در مورد آیفون 13 پرو به روز رسانی شد. طراحی جدید لنز، فضای حافظه دوبرابر، رنگ های جدید مشکی مات و برنز مسی، پوشش جدید بدون ماندن اثر انگشت، ناچ یا بریدگی نمایشگر کوچکتر، بدون هیچ مدل بدون درگاهی!!، باتری های بزرگ تر و با کیفیت، و موارد دیگر.

توصیه میکنیم برای کسب اطلاعات بیشتر حتما مقاله های بهبود کیفیت باتری آیفون 13 ، دوربین آیفون 13 چگونه خواهد بود؟ و افزایش بی سابقه حافظه آیفون 13 را بخوانید.

در مورد پورت لایتینگ به طور ویژه ذکر شده است که جای آن در سری آیفون 13 حتی بر روی یک آیفون خالی نخواهد شد. به دلیل طراحی جدید یا تغییرات ظاهری ابعادی نداشتن آیفون، اپل تمایل دارد که نمونه اولیه های متعددی داشته باشد. آیا برای اپل تصمیم ساده ای بود که آماده رفتن به سمت آیفون های بدون سیم نیست؟

در مورد پورت آیفون 13 در مقاله آیا آیفون 13 بدون درگاه خواهد بود؟ بیشتر صحبت کردیم حتما به این مقاله مراجعه کنید.

شاید هنوز این قابلیت بازگرداندن حالت بدون سیم کاملا خسته کننده نباشد. این که آیفون 13 بدون درگاه و بدون سیم باشد شاید رضایت همه کاربران را جلب نکند. در حال حاضر هم می توانید از درگاه های گوشی آیفون 13 خود استفاده کنید هم اگر تمایل به شارژ به صورت وایرلس دارید می توانید از آن استفاده کنید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه