جدید ترین رنگ آیفون 13

یک خبر خوب برای سخت پسندان و خاص پسندان! اپل رنگ كاملا مشكي را برای رنگ  آیفون 13 در نظر گرفته است. این خبر که توسط كانال YouTube EverythingApplePro با یك گزارش ماكس ویناخ به گوش همگان رسید می گوید كه اپل در حال دو برابر كردن رنگ های تلفن های هوشمند جدیدش است. حداقل درصد اطمینانی که وجود دارد، این اتفاق برای مدل های آیفون 13 پرو و آیفون 13 پرو مكس می افتند.

انتظاری که می روند این است كه طراحی ظاهری آیفون 13 شباهت زیادی به نسخه قبلی خود یعنی آیفون 12 داشته باشد و تنها تفاوت آن ناچ یا همان بریدگی مشکی رنگ بالای نمایشگر است كه در آیفون 13 جای کمتری را گرفته است.( برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ناچ آیفون 13 به مقاله طرح ناچ آیفون 13 مراجعه کنید) در سالهایی که از نظر طراحی صنعتی آیفون ها تغییر خاصی نمی کند شركت اپل جهت تنوع گزینه تغییر رنگ را برای رونمایی های جدید و تاثیرگذاری اهری كار انتخاب مي كند كه رنگ آیفون 13 نیز از آن دسته است.

حتما بخوانید: پیشرفته ترین نمایشگر آیفون 13

رنگ آیفون 13 چه برتری بر آیفون 12 دارد؟

برای امسال اپل در نظر دارد كه رنگ خاکستری گرافیتی موجود در بازار را كه آیفون 12 ها نیز با آن تولید می شدند با یك رنگ كاملا مشكي عوض كند. ماكت هایی که از این رنگ ارائه شده اند زیبایی فوق العاده آن را نشان می دهند.

رنگ مشکی گرافیتی قبلی برای افرادی كه یك مشکی كاملا خالص را می پسندند رضایت بخش نبود. آیفون 12 و آیفون 12 مینی نیز كه سری های ارزان تر اپل بودند یك گزینه مشکی داشتند. رنگ همه گیرتر آیفون 13 پرو نیز در همان طیف قرار می گیرد با این تفاوت که این گوشی در یك رنگ مات عرضه می شود.

گویا اپل در شركت خود رنگ برنز نارنجی را نیز امتحان كرده است اما قرار نیست كه امسال آن را عرضه كند. پیش این در صنعت تلفن های هوشمند شاهد رنگ برنز صورتی بودیم. مات بودن رنگ آیفون 13 به علاوه یك پوشش جدید برای کاهش عیوب ظاهری شیشه كه جای اثر انگشت روی آن نماند ترکیب فوق العاده ای می سازد. نوار فولاد آیفون 13 نیز ضد زنگ خواهد بود.

ماكس ویناخ گزارش های دیگری را نیز در مورد حالت بوكه یا پرتره و صفحه نمایش آیفون 13 داده است كه می توانید آن ها را در کافه اپل بخوانید

اثر بوكه این بار توسط داده های دوربین كه با اسکنر LiDAR عمق تصویر را تشخیص می دهند ایجاد می شود. انتظاری که می رود تشخیص دقیق تر لبه ها باشد و اگر این حالت پرتره به دوربین فیلم برداری هم منتقل شود نوآوری بزرگی توسط اپل روی داده است.

پیشنهاد کافه اپل به شما : دوربین آیفون 13 چگونه خواهد بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه