طرح ناچ آیفون 13

اخیرا تصویری از ناچ آیفون 13 انتشار یافته که نشان می دهد اپل نیز در زمینه تغییرات ناچ آیفون 13 از سایر رقبا جا نمانده است. در سال جدید اپل قرار است از آیفون جدید خود با بریدگی کوچک تر رونمایی کند.

آیفون 13 که در ابعادی همانند سری آیفون پیشین، یعنی آیفون 13 پرو مکس، آیفون 13 پرو، آیفون 13 و آیفون 13 مینی به بازار عرضه می شود، در همه ابعاد دارای ناچ کوچک تر است.

همان طور که می دانید به بریدگی مشکی رنگ بالای صفحه نمایش ناچ می گویند که باعث نارضایتی بسیاری از کاربران است؛ زیرا اندازه صفحه نمایش آن ها را کوچک کرده و لذت استفاده از یک صفحه نمایش عریض تر یا به قولی کامل تر را از آن ها می گیرد.

در مورد جدید ترین رنگ آیفون 13 بخوانید

تغییرات ناچ آیفون جدید

تغییرات ناچ آیفون 13

طبق شایعات تغییر ناچ قرار بود در آیفون 12 اتفاق بیفتد اما با عرضه این آیفون به بازار متوجه شدیم که ناچ آن با آیفون های X، XS و 11 تغییری نکرده است. تصویر ارائه شده امسال نیز صد در صد اطمینان بخش نیست اما کماکان شواهد در حال اثبات این قضیه است. با توجه به سخنان مینگ چی کو که تحلیل گر معتمد اپل است کوچک شدن ناچ آیفون 13 از مشخصات اصلی سخت افزاری آن خواهد بود. علاوه بر آن در ماه ژانویه وبلاگ تأمین کننده چینی Macatakara گفته است که آیفون 13 بریدگی یا ناچ کوچک تری دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه پرچ دار آینده اپل به مقاله تاریخ عرضه ، قیمت و مشخصات آیفون 13 مراجعه کنید

باریک شدن ناچ آیفون 13 چگونه انجام خواهد شد

تغییرات ناچ آیفون جدید

این کوچک شدن ناچ در اپل با تغییر محل بلندگوی مکالمات جلوی تلفن به حاشیه تلفن و بالای نمایشگر ممکن شده است. این اسپیکر تماس در آیفون هایی موجود در بازار مابین المان های تشخیص چهره قرار دارد. از طرح کاملا دقیق اسپیکر جدید خبری در دسترس نیست اما جای قرار گیری آن تقریبا منتشر شده است. در سمت راست این ناچ کوچک دوربین و پروژکتور نقطه ای و در سمت چپ آن دوربین و سنسور مادون قرمز قرار دارد، دوست دارید در زمینه دوربین آیفون 13 بیشتر بدانید؟به مقاله دوربین آیفون 13 چگونه خواهد بود؟ مراجعه کنید.

در صورت عملی شدن این طرح می توانید با وجود یک بریدگی باریک تر در صفحه آیفونتان از نمایشگری با ابعاد کامل تر بهره ببرید.

پیشنهاد میکنیم در مورد نمایشگر آیفون 13 بیشتر بخوانید در مقاله : پیشرفته ترین نمایشگر آیفون 13

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه